Reklamy SEM!
NESPŘÁTELUJI!

Leden 2010

Děkuji moc ;-)

29. ledna 2010 v 9:47 | Šarlota - Admin |  Ostatní
Víte,vůbec jsem nevěděla jako jména mám dát koníkům co mi příjdou od Lintith.Ale protože mám skvělé kamarádky poradily mi :-).Takže Shire se bude jmenovat Majestic(podle marky děkuji moc krásné jméno),druhý koník pro Domču se bude jmenovat Black velvet(děkuji Lintith) ale bude se jmenovat jen pro mě Domči si ho asi změní :-) i když je to krásné jméno,pro paintka ten se bude jmenova asi Antrax je to moc pěkné jméno ale trochu mu nededí ještě uvidíme :-)(podle Simndy děkuji ;-)) a nakonec krásný morgan napadl mě Crazy Chocolate :D ale to asik nee stejně je pro Domču tak uvidíme.Každopádně všem chci pokekovat,protože většina libí se nechává krásné jména pro vlastní koně,jinstě kdo by nechtěl mít koně se vznešeným jménem.A to na Vás obdivuji děkuji moc :-).

Goldík taky jeden z moji sbírky Breyeru

Volejte..Sláva sláva :D

29. ledna 2010 v 9:39 | Šarlota - Admin |  Ostatní
No hurááá!!Konečně jsme měla čas tuto středu a nafotila jsme (mě se líbí) kráasné fotky od Stormíka a Double.Takže taky jsou od Stormíka ZDE! a od Double Tady.. .Pak jsme ještě přidela dvě new fotečky k Black Firemu :-) snad se budou libit najdete je tady no snad se fotku buoud libit :-).

Fotečky-chata

29. ledna 2010 v 9:25 | Šarlota - Admin |  Fotečky koníků atd..
Ahojkdy!Jak víte byla jsem spolu s koňmi na chatě v Dolní Lomné(nebo Horní ani newm :D).Byla jsme tam na Silvestra a bylo to tam hrooozně fajn :-).Tak se jukněte jak jsme si užívaly s Laurou,Goldíkme Darou a Beutíkem volna :D.

Lauruš a Goldík připraveni vyrazit
jejich "stáj" no nebylo je kde dát a protože jsme tam měli psa chtěla jsem se mít co nejvýšše


tady jsem spinkala :-) s bratránkem Adámkem
mamčin a taťkuv pokoj :-) se sprchou(dobré pro velikonoce :D jenom vytáhneš sprchu a máš to ;-)
Markétčina postílka :D
U zábradlí čekaly až je snesu dolu :D
u okna a mega ohna :D + Inguv čumáček :-*
Ingo :D a + ocas od Goldíka :D
Ingo jako věrný přítel na všech cestách :D
na stole :D
Ingoooš...
3 dny tam byla jen troška sněhu a protože jsm nedoufala protože bylo fakticky teplo vyfotila jsme je alespoň v té trošce :D
Beutík taky neváhal a hned se chtěl fotit :D
a ještě jedna a to z blízka :D mooc hezu Beutík se chtěl předvádět ale když se vzepnul bylo to vždy rozmazané :D
"doma" v teploučku
U stromečku :-)
Laura s Goldíkme prostě Cute fotka :-*
Goldíkova Hlavinka :-)
boží kuchyň tam se jen vařilo a uklízelo nádobí byla tam myčka!! prostě skvěléé prázdniny :-)
a teď pár fotek Inga.Byl za mnou jak muj ocásek takže jsme ho párkrát pleskla :D(jako vyfotila nebyla jsme ho jo toch nikdy neudělala)
poslední noc napadla upe hromada sněhu včichni jsme měli radost jak něco a hned jsme šly fotit :D tady už Laura a Goldík bez sedla pouze na dece :-)
Hups laura se hoodně zabořila bylo to celkem fakt hustý jak ji to sjelo z té deky :D
Beutík si užíval sněhu seč mohl
při vzepnutí na zadní se vždy hodně zabiřil cudinka můjmaličký ..
tady Laura Goldík a Beu
darka se taky nenechala jen tak zahambit do sněhu sice lezla s nechutí ale je fotografickej typ a co by pro mě neudělala viď Daruš =o*
hlaavička
a všichni....

Doufám že se fotky líbí.Mě totiž jo :D.I na chatě se mi líbilo hlavně no prostě všchno zažízení byt,s koňmi,vyhřívka a skvělárestaurase Bawaria prostě upe gooood..!!Hned bych tam jela znovu :-)

Vízo ..aneb nemám se čím chlubit

28. ledna 2010 v 20:20 | Šarlota - Admin |  Dny z reál života(me)
Já nevím jestli to tu mám vůbec psát protože se fakticky nemám čím chlubit :-(.No i když mám 3 trojky samodřejmě matika,fyzika a chemie :-(.Ale měla jsme mít 4 trojky i z Angličtiny ale nakonec jsem zabrala že jsem to dotáhla na dvojku.Jsem sice v 8mičce ale prostě tohle by mě ani tak neštvalo teda až na jednu věc.Jsem prostě hlava děravá a měla jsem asi 6 zapoměnky chjoo a prostě můj ulet a dostala jsem dudku třídního učitele chjoo já se tak stydím.Tohle byl fakticky ulet normálně jsme celkem vzorná co se týká ukolý atd.. ale prostě teď jsem polevila, slíbila jsem si že teď musím zabrat.Doufám že Vaše vysvědčení je určitě lepší než to moje.
Dreamík pod sedlem :-)

Nový koníci..již brzy

26. ledna 2010 v 16:03 | Šarlota - Admin |  Novinky
Ano :-)!!Přijedou opět nový koníci.Přijedou 4 a to znovu z Whispering Wind ranče od Lintith.2 jsou pro mě (shire a AQH) a pro Domču (morgan a ehm ehm...) :-).Samodřejmě ještě se musí zaplatit a já teď mnutně musím ještě sehnat zasi 100 Kč :-) (no 50 ale za další 50 se peníze posílají).Ale bude konec měsíce a mě čeká měsíčné :D takže je to ok.Konici již mají vymyšlené barvy atd.. ale namalovaný je pouze shire pokud ho chcete vidět,najdete ho zde http://wwranch.blog.cz :-).Doufám že se bude líbit (mě se mooc líbí).jestli prosím máte nějaké jména pěkné(já vím nejlepší pro sebe),tak prosím napiště do komentíku diks :-* snad tu budou co nejdříve :D.Papa.

Můj první(ze dvou) stablemates Black Fire

Komentáře..nehrozte se a čtěte :-)

26. ledna 2010 v 15:54 | Šarlota - Admin |  Ostatní
Dneska jsem šla do školy o půl deváte a tak jsme přemýšlala jak tu byl bratránek(18) a ptal se jestli si píšu blog.Tak jsem mu ho ukázala a on protože je přes tohle expert se vyjádřil že je to super blog.A teď jsem si prostě uvědomila že to píšu pro Vás samodřejmě a přestože jste moje SRka a podle některých (nebudu jmenovat) by jste měly napsat zk a já newm co (na nikoho nenarážím neberte to jako nadávání nebo tak něco) a dlouhé komentíky.Prostě jsme si řekla.Já Vám napíšu článek a je na Vás jestli si ho přečtete okomentujete atd..!Hlavní je že sem chodíte rádi.Nechci dělat z tohohle drama ,,ježiši měla jsem článek a jako nikdo nekomentovat" atd.. prostě i když jsem moji SRka a mohly by jste psát komentáře já to po Vás nechci.Ano čtete správně nechci.Budu ráda když si to přečteta a dáte hvězdičku jako že pěkný článek atd... a popř. napíšete třeba ,,pěkný článek", ,,super den" atd.. :-) ale nechci Vás trápit jak newím co.No prostě,nechci po Vás aby jste mi ke každému článku psaly komenty,nemusíte psát komenty vůbec.Hlavně ať se Vám tu líbí jako do teď.Děkuji :-)
Melča léto 2009 Moje foto prosím nekopírovat!

Lehce dnešní novinky-25.1.2010

25. ledna 2010 v 20:06 | Šarlota - Admin |  Dny na ranči
U Breyeru...
Den jako každý jiný.Snídaně a pak odpolko venku s dekou na zádech.Potom si na trénink vzala Laura s Brendou Rags a Eleganci.Skvělý parkurek prostě jedna báseň.Nakonec si vzala Bren Goldíka a jely na vyjížďku.Laura vyházely boxy a vyčistily sedla ;-).Večer se dala večeře koníci se skontrolovaly a papíQ :-*.

U Schleichu a Stablematesu...
Taky ráno snídaně pak se hřebeci (sch i SM) pustily na pastvu.klsiyn měly dopoledne trénink.Holky trénoavyl klisny a kobyly,Honza zatím házel jejich boxy.odpoledne si na trénink Verča a Gabča vzaly hřebce a i SM.Honza a Danuš zatím dá házly boxy.Víte je toho moc ;-).Nakonec k večeru se cvičilo s hříbaty .V klusu se s nimy běhalo přes kavaletky ;-).Večer samodřejmě večeře všichni konici ještě byly vyhřebelcovaní+ kopýtka ,napapání a spokojení ve svých boxech ;-).Papa :-*

GolďulíííQ podzim 2009

Kdo chce spřátelit sem!

25. ledna 2010 v 19:59 | Šarlota - Admin |  Ostatní
Prosim Vás.Už mi napsalo alespoň 5 lidí že chce spřátelit.Já beru poouze a maximálně 2 SRka!Takže první dvě/a co mi sem napíšou že ctějí spřátelit tak spřátelim.Jinak už nespřáteluji nestíhám.Díky aza pochopení.

Shamík a v povzdálí Dreamík-ve výběhu pro reál koně asi foceno v červenci :-) Nekopírovat prosím !

Sattistiky-18.1.2010-24.1.2010

25. ledna 2010 v 15:23 | Šarlota - Admin |  Ostatní
Navstevnost za minuly tyden (18.1. 2010 - 24.1. 2010) je:
Pondeli: 17
Utery: 11
Streda: 22
Ctvrtek: 18
Patek: 29
Sobota: 26
Nedele: 36

Celkem: 159
JJ ty ujdou teda mnohem lepší než ty mminule diks :-*

Jde se makat

24. ledna 2010 v 10:09 | Šarlota - Admin |  Ostatní
AHojky!Takže konečně jsem přišla na způsob jak udělat pěknou jízdárku dna se Vám to bude líbit.Jinak konečně jsem přemluvila mamka ať mi půjčí foťák.Takže dneska by měly být konečně fotky od Stormíka a Double.Ale pozor nic neslibuji no nic já jdu makat mám dosta práve tak papa.
Baxti no není nádhernej!!Musím ho prostě mít ;-).
zdroj-ebay.com

Nový,krásný dessing

23. ledna 2010 v 19:14 | Šarlota - Admin |  Novinky
Jupíí!Znovu máme nádherný nový dessing.Díky Pajice,která mi ho udělala náš ranč zase trochu ožil :-).Takže Pajiko Mooocko děkuji.Doufám že se Vám líbí protože mě jo a moc.Jen mě štve to menu.Musím se už fakt domluvit s Domčou a musíme to nějak udělat.Jinak tento dessing bych už tu nechala alespoň do května nee??Tak jj a prosím napiště do komentíku jestli se líbí nebo ne sice i kdybyste napsaly všichni že ne stejně ho tu nechám protože se mi líbí,já ím jsem trvdohlavá a vím za čím jdu a aza čím si stojím tak papa.
S krááááásným Espritkem!!

23.1.2010

23. ledna 2010 v 18:58 | Šarlota - Admin |  Dny na ranči
U Breyer horses...(Vypráví Brenda ;o)
Ahojki...Takže dneska nic moc ráno snídaně.Odpolko jsem jely na vyjížďku já jse si vzala Diamand,která byla moc ráda že ji betrem zase ven a Lauruš si vzala Goldíka Goldík dost řádil a bylo to jinak ok.Později odpoledne zatímco jsem dotrénovala Rags na lonži tak už Laury hledela plány na jjízdárku pro BH.Jelikož Šar nám přivezly materiály.Byly jsem totálně nadšené.Je toho taky málo a v obi byl kus za 5,50 a když toho vezmete více (a ona taky není zrovna milionářka).Ale my i tak jsme byly nadšené a koníci dvojnásob.Navíc už víme kde budeme fotit fotky ale Šar má menší problémy s fotákem její mamka ho schovala a nechce ji ho dát :-(.A přitom jsme našli taaaak hetu prostředí chjoo ale my to nějak uděláme.Nakonec konici dostaly snídani a čauki.. jo ještě mimochodem zítra začnem dělat na jízdárně nebo haly ale asi haly ta bude trvat dáte tak nic papa.

U Schleichu A Stablu...(Vypráví Honza)
Hoojky!!No ráno jako každé jiné koniky jsme nakrmily a pak jsme klisny a kobylky odvedly na pastvu.Hřebce jsem provětraly a pak jsme vzal ještě Bea ven na vyjíž´dku aby se trochu unavil a při očkování nás všechny nepokopal.Když byl Bea dost unavený protáhl jsme ho trochu hlubším sněhem takže pěkně zvedal nohy ale mu to neuškodí.Odpoledne přijela Kamča :-).Nachystala si injekci a tak šly klisny a kobylky.Všichni byly OK ale Smarti měla dneska blbou náladu málem Verču kopla ale jinak ok ;-) :-).Tak dáál hříbata a Stablíci.Všichni to zmákli v klidu jen Honeyho jsme neuměly chytit :D ale všichni si nechaly píchnout injekci nebz problému i kontrolu všichni zvládly jedna báseň.A to "nejlepší" nakonec.Hřebci byly neklidní.Shaman vetrinářce šlápl na nohu ale ta byla v klidu měla pevné boty takže ok.Všichni to zvládly skvěle a teď Beu.Vyvedly jsme ho ven a veterinářka mu dala mrkev poplácala ho na místě kde mu ude píchat jehlu a šup tam s ní :-).Beu se trochu lekl a lehce nadskočil a držel.Nakonec jsme ho všichni chválily.Nakonec se dala véča a papíQ.

Naše náladová Smartinka :D Nekopírovat foto moee!!

Zítřejší program aneb plno práce

22. ledna 2010 v 19:44 | Šarlota - Admin |  Ostatní
Ufff!Píšu to už teď co se vubec zítra bude dít.Dneska večer je mi fakticky zle .. bolí mě břicho jak by mi do něj píchaly tisíce nožu auuuu!!No ale zítra snad bude líp dneska se vypsím a bude to ok :-).

Zítra u reál koníků a já reál
 1. určitě budu házet hnůj
 2. přiveze se new seno takže pojedu asi pro něj s taťkou
 3. budete asi newm jestli se tatka dovolal podkováři budeme asi "stříhat"kopýtka
 4. koníky budu bude zase po dlouhé době vyhřebelcovat jako hřebelcuji je ale jen že každý 5 minut šup kartáčem atd.. tak jo to to takžý den.ale pořádně alespoň koníkům dopřeji 10 minut pořádné péče
 5. rozházet alespoň jeden balík sena
 6. a nakonec jedeme nakupovat do Opavy
U Breyeru
 1. Snad jak konečně najdu foťák pujdu nafotit fotky do souteže u Silvery
 2. pokud koupím materiál možná bych už začala stavět alepsoň jízdárku
 3. oddělám ano čtete správně "dárky" pro Domču a BeBe ,které jsem nestahla udělat před Vánocemi ani teď někdy takže musím jen něco došít ale trvá to pěkně dlouho
U Schleichu
 1. Tam zítra přijede vetík a co se u nich bude dál dít to newm :D
Smartii léto 2009-Nekopírovat!

Zítřejší kontrola vetíka u Schleichu

22. ledna 2010 v 16:23 | Šarlota - Admin |  Novinky
Ahojky!Takže zítra jsem domluveni s naší veterinářkou Kamilou Drápalovou že nám přijede zkontrolovat koníky.Já u topho nebudu protože budu mít dost práce s reál koňmi a taky jedeme odpolko nebo dopolko prýč.Snad se nic nestane a taky potčebujeme zkontrolovat Gracii.Bříško se ji sice zvětšuje ale ještě pořád má čas měly by se ohřebit ehmm někdy v dubnu.Tak snad ;-).A mimochodem bude se očkovat takže Beutíka bude držet minimálně 4 lidí a veterinářka píchat injekci snad se nic nestane papa :D.

Beutík spolu s Verčou léto 2009 :-)

Vysvědčení!!!!Fuuuuuj!

22. ledna 2010 v 16:16 | Šarlota - Admin |  Dny z reál života(me)
No fuuj to jsme teda pěkně potentovala :-(. Mám teda nakonec 4 trojky strašně mě to mrzí ale s kámoškou jsem si dala slib ža příští pololetí budu mít max. 3 trojku jinak mi muže udělat co bude chtít abych si zapamatovala že se mám více učit.Takže na další pololetí budu makat až mi praskne hlava.Teď už to fakticky sranda není protože už se mi to bere na školy.Takže jsem celkem dost zklamaná :-(.Ale mám to konečně jedno pololetí nehrozila mi 4( to bych si ani nedovolila a nikdy se mi to nestalo.Vždy bojuji o 2 ale teď už se mi to fakticky nepodařilo snad,další pololetí to bude lepší :-).Jinak z té písemky z matematiky jsem dostala 3 :-( škoda o 3,5 a měla bych 2.No nic tak papa :-)
Magic ;-)NEKOPÍROBVAT!!JESTLI ŽE TO UVIDÍM OD NĚKOHO NA BLOGU A BEZ ADRESY KDE TO VZAL ZABIJU VÁS S JEŠTĚ NAHLÁSÍM :-).Papa

21.1.2010-Čtvrtek

21. ledna 2010 v 16:30 | Šarlota - Admin |  Dny na ranči
Já-no co ráno jsem šla k zubaři.On tam sice byl(ten zubař) ale čekala jsme tam hodinu a čtvrt protože sháněl sestru ta jeho mu onemocněla a ještě k tomu neuměla najít moji kartu :D.No ve škole jsme se prostě modlila ať písemku z matiny napíšu alespoň na 2 vypadá to celkem slibně dokonce i zakeřnej postup konstrukce mám :D.No a Nakonec před odpolkem jsem vyváklely kámošku jak jsme šly od koní ve sněhu a potom ona se vyzula a zavřela nám dveře a my venku jsme mrzly protože z venku je koule.Nakonec jsem to oběhla a otevřela kámoškám s spolu s klukama jsme ji jen v mikině a ponožkách bez bot vyválely ve sněhu nakonec ji nikdo neoteřel ani já i když ona si to fakticky zasloužila furet na nás dělala ksichty a my mrzly venku tak si to celé obehla.A nakonec jsme šly ze školy a kluci koulovaly.Já čekala na kámoše protože jsme šly ke mě a já mu pujčovala sešily.No tak selda jsem na na takový hnazení.A co se nestalo přišel kámoš a žduchnul mě já se ho chviklku držela ale nakonec jsem se pustila a chrapla do sněhu boužel to schytal sněhovou koulí :D.No a pak kámoš zase ze srandy provokoval druhéhho kámoše a ten se nas** a pořádně alespoň 3x no doooost hustě namazal.Já jsme byla mrtvá smíchy a samodřejmě jsme skončila taky ve sněhu :D

Breyer horses
 • Diamand Elegance-jejky dneska byla venku ve výběhu jen na chvilku a někde se bouchla a má oteklou nohu.Laura ji skontrlovala a konstatovala že to nic není jen prostě ji to nateklo a stačí když budeme chladivý obvaz co hodinu.
 • Rags-ta už si dává pozor dneska byla s Brendou na vyjížďce a moc se jí to líbilo
 • Goldík-Laura ho dneska trénovala na lonži,Goldík byl trochu nevrlý ale nakonec začal spolupracovat
 • Holky-jsou v pohodě jen se asi fdalší 3 dny pořádně nevyspí kvůli Diamand
Schleich a Stablemates
 • klisny a kobylky-Jsou v pohodě dneska se trozdělily na polovinu a jedna polovina trénovala dopoledne a druhé odpolko
 • hřebci-měly veget
 • hříbata-trénovaly v 8 hodin a hned po nich šly lisny.trénink se jim moc líbil
 • Stabletames-byly hodní a byly chvilku na pastvě jen Double trénovala s klisnami
 • lidé ze stáje-maj se fakt maj napilno dneska tréninky a k večeru se ještě vyházely boxy
Zbytek:pořád nemám prostě čas na nic ale snad v sobotu už budeme s Doučou jestli bude ít čas to tu trochu měnuit

Mě to tak se**

20. ledna 2010 v 18:01 | Šarlota - Admin |  Dny z reál života(me)
Vrrrrr!Mám chuť někoho zabít!!Vrrr ten blb s angliny minaslibuji hory doly že když ještě zaberu budu mít 2 a houby zaberu snažím se jsem aktivní (už v hodinách nespím:D) a houby!Dal mi 3 :-( chjoo já jsme uplně zničená z tohohle počítala jsem s tím.No budu mít 4 trojky nejspíš :-(.Jednu z Fyziny na tu jsme totálně tupá ale uplně já uplně jako nechápu tohle jako když teďka děláme jako práce tam ty jouly atd... to jde ale ty síly atd.. jednou co jsem měla jsme to všechno jo to je tu bla bla a cože! 3! J8 prostě koukala a myslela jsme že asi omdlím.No a chemie!Další hnus psaly jsme test a tam dávala otázky jako kationty a aniotny a kde je tolik elektronu a bla bla nio otázky takovéhle jsme nikdy si prostě neřekly většinu jsem prostě tipovala.A nakonec Matika chjoo ty blbiny které nebudeme v životě potřebovat ale snad napíšu čtvrletku dobře. No nic tohle jsou moje třápení snad Vám to řekne trochu víc proč taky skoro nejsem snažím se obíhat ale je to nic moc prostě minimum :-(.
Blesk létttttoooo 2009 nekopírovat! chjoo léto!

Umíte?

18. ledna 2010 v 16:36 | Šarlota - Admin |  Novinky
Ahojky!Umíte někdo dobře s blog.cz ?Kdokoliv hlavně rozcestíky chtěla bych tu prostě udělat pořádek!A hotovo je to tu hruza trochu porozdělovat rubriky.Hlavně faticky potřebuji někoho kdo umí rozcestíky atd... byla bych moc ráda za každého a za každou radu.(Nemusí být SRko)

Magic jaro 2009

RM Double Aftele (BH)

18. ledna 2010 v 16:33 | Šarlota - Admin |  Koně na ranči
Jméno:RM Double Aftele
Pohlaví:klisna
Věk:6 let
Matka:Dany
Otec:Janury
Plemeno:A1/1
Povaha:klidná,poslušná a velice vnímavá,rychle se učí
Výhry: --
Původ:Chrastava(z Whispering Wind ranče)
Současný majitel/ka:Klára košůtková/Šarlota-majitelka ranče
Zbarvení:hnědák
Hříbata:zatím žádné
Odznaky:PP bílá,nosní pruh
Výška:4,2 cm
Zaměření:všestranost

Fotky:

RM Stormy (BH)

18. ledna 2010 v 16:29 | Šarlota - Admin |  Koně na ranči
Jméno:RM Stormy
Pohlaví:hřebec
Věk:8
Matka:Eleonora
Otec:Cortesano(čti Kortezano)
Plemeno:(u mě) Andaluský kůň
Povaha:pěkně divokej,nevychovanej,potřebuje pevnou ruku
Výhry: --
Původ:Chrastava(z Whispering Wind ranče)
Současný majitel/ka:Klára Košůtková/Šarlota-majitelka ranče
zbarvení:grošá
Odznaky:bílé nohy a nosní pruh
Přiouštění:Připouští takže jestli někdo bude chtít stačí napsat
Výška:4,6 cm
Zamaření: drezůra

Fotky: